06
GRU
2019

Leasys przybywa do Polski: międzynarodowa ekspansja firmy pod hasłem mobilności.

Po Hiszpanii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgii następuje ekspansja firmy w kierunku Europy Wschodniej.

18
LIS
2019

Wyprodukowano 12-milionowy samochód w fabryce Fiat Chrysler Automobiles w Tychach

18 listopada 2019 roku FCA Poland świętowała wyprodukowanie 12-milionowego jubileuszowego samochodu w historii zakładu produkcyjnego w Tychach - model Fiat 500. Trzy dni wcześniej z linii produkcyjnej tyskiego zakładu zjechała 500-tysięczna, biała Lancia Ypsilon w wersji LPG.

15
LIS
2019

FCA prezentuje jak dzięki technologii 5G samochody staną się bardziej inteligentne, a ich prowadzenie będzie bezpieczniejsze

Wynalazczość i innowacyjność sprawiły, że samochody, podobnie jak smartfony, przeszły drogę od oferowania ograniczonego zakresu funkcji do bycia zintegrowanymi centrami usług. Zadaniem producentów samochodów jest dbanie o to, by dobrze wykorzystywać ten postęp technologiczny. Koncern FCA miał to na uwadze podczas projektowania ekosystemu Unconnect...

08
LIS
2019

FCA What’s Behind – odcinek 5: napęd 4x4.

Piąty odcinek serii zgłębia temat napędu 4x4: niezwykle ważnej technologii wpływającej na wrażenia z jazdy w terenie, na torze i podczas codziennej eksploatacji.

31
PAZ
2019

Groupe PSA and FCA plan to join forces to build a world leader for a new era in sustainable mobility

Discussions have opened a path to the creation of a new group with global scale and resources owned 50% by Groupe PSA shareholders and 50% by FCA shareholders.

25
PAZ
2019

Nowe centrum montażu baterii w zakładzie Mirafiori przyspieszy plany FCA w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych

22 października 2019 roku spółka FCA ogłosiła budowę nowego centrum montażu baterii w Turynie, co stanowi element ogólnej strategii e-mobilności. Będzie ono zlokalizowane na terenie kompleksu Mirafiori, a przygotowania do jego uruchomienia rozpoczną się na początku 2020 r.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

gru
lis
paz
wrz
sie
lip
cze
maj
kwi
mar
lut
sty
2018
2017
2016
lat ubiegłych »