28
LIS
2016

Sprzedaż marek Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w pażdzierniku 2016 roku.

Również w październiku br. trwała dobra passa w sprzedaży Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Europie: dzięki 75 100 sprzedanym samochodom, FCA zamyka miesiąc ze wzrostem 6,6%, wartością znacznie przekraczającą wynik uzyskany przez cały rynek, -0,3 % w stosunku do zeszłego roku.

24
LIS
2016

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) inwestuje w bielską fabrykę silników FCA Powertrain.

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zadecydował o zainwestowaniu w Polsce w produkcję nowych, wysoko zaawansowanych technologicznie silników. Zakład FCA Powertrain, zdobywca Złotego Poziomu w systemie World Class Manufacturing, produkuje w Bielsku-Białej dwa silniki, są to jednostki: Turbo Diesel Multijet 1,3 oraz dwucylindrowy silnik benzynowy o nazwi...

15
LIS
2016

Wyniki FCA po trzecim kwartale 2016

FCA zamknął trzeci kwartał na rekordowym poziomie 1,5 miliarda euro ze skorygowanym o 29% zyskiem EBIT, skorygowanym zyskiem netto równym 740 milionów euro i zyskiem netto wynoszącym 606 milionów euro.

15
LIS
2016

Jazzowa Jesień z FCA Poland.

Festiwal stał się jednym z najważniejszych wydarzeń na jazzowej mapie tej części Europy. Cieszy się zarówno uznaniem krytyki, wiernej publiczności, jak i samych artystów, ceniących jego wyjątkową atmosferę. Jazzowa Jesień znana jest z prezentowania najważniejszych osobistości współczesnego jazzu. Swój sukces zawdzięcza autorytetowi Tomasza Stańko ...

07
LIS
2016

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) wśród globalnych liderów w walce ze zmianami klimatycznymi.

Grupa FCA należy do firm znajdujących się na liście „A" w rankingu CDP Climate, zarezerwowanej dla liderów w walce ze zmianami klimatycznymi.

28
PAZ
2016

Siła polskiej motoryzacji

26 października w Warszawie odbyła się niezwykle interesująca konferencja pt. „Motoryzacja kołem zamachowym polskiej gospodarki", zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju i Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

lis
paz
wrz
sie
lip
cze
maj
kwi
mar
lut
sty
gru
2015
2014
2013
lat ubiegłych »