21
CZE
2016

XXIII Grand Prix FCA Poland Dziennikarzy na Torze Kielce w Miedzianej Górze.

Po raz dwudziesty trzeci, 56 dziennikarzy prasy, radia, telewizji i internetu z Polski i Litwy spotkało się 15 czerwca 2016 r. na Torze Kielce w Miedzianej Górze, by rywalizować w Grand Prix FCA Poland o tytuły nieoficjalnych Mistrzów Polski w wyścigach samochodowych zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.

08
CZE
2016

Program Autonomy FCA głównym sponsorem Paraolimpijskich Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce.

W dniu 7 czerwca br. w siedzibie Urzędu Miasta Grosseto (Toskania, Włochy) miała miejsce konferencja prasowa Paraolimpijskich Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, które odbywać się będą w tym toskańskim mieście w dniach 10-16 czerwca 2016 r.

11
MAJ
2016

Moody’s podnosi rating FCA N.V.

Agencja ratingowa Moody's Investors Service poinformował dzisiaj, że podwyższyła z "B1" na "Ba3" Corporate Family Rating FCA N.V. i z "B2" na "B1" rating na obligacje wyemitowane lub gwarantowane przez FCA N.V..

11
LUT
2016

6.000.000 wyprodukowanych silników 1.3 MultiJet.

Zakład FCA Powertrain Poland w Bielsku-Białej osiągnął właśnie znaczący cel: z linii produkcyjnej zjechał 6-milionowy egzemplarz silnika 1.3 MultiJet. Rekord ten świadczy o ogromnym sukcesie tego małolitrażowego silnika diesel - cztery cylindry w rzędzie, 16 zaworów i łączna pojemność skokowa 1248 cm3.

03
LUT
2016

FCA o rzeczywistych pomiarach emisji spalin silników (Real Driving Emissions).

W ostatnich miesiącach wiele uwagi poświęcono kwestii emisji spalin przez samochody z silnikiem diesla, zwłaszcza w Europie, gdzie silniki diesla są bardzo rozpowszechnione. W odpowiedzi na te wydarzenia spółka FCA przeprowadziła dogłębną, wewnętrzną analizę zastosowania tej technologii w swoich samochodach i potwierdziła, że jej silniki diesel są ...

03
LUT
2016

Przekazanie przez FCA Poland samochodów marki Fiat Komitetowi Organizacyjnemu ŚDM 2016.

1 lutego br. w siedzibie Kurii Metropolitalnej w Krakowie, w obecności Kardynała Stanisława Dziwisza, członków Zarządu FCA Poland, panów: Czesława Świstaka, Andrzeja Piętki, Antoniego Grenia, Marka Kisza i członka Rady Nadzorczej FCA Poland, pani Henryki Bochniarz - ksiądz Wojciech Olszowski, ekonom Archidiecezji Krakowskiej oraz pan Marek Kisz, cz...

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

cze
maj
kwi
mar
lut
sty
gru
lis
paz
wrz
sie
lip
2015
2014
2013
lat ubiegłych »