19
CZE
2019

Fiat Chrysler Automobiles Poland (FCA Poland) otrzymała tytuł Lidera Biznesu w tegorocznej edycji „Orły Wprost” 2019.

„Orły Wprost" to coroczne nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów międzynarodowych, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju gospodarki regionu oraz kraju.

14
CZE
2019

W FCA Powertrain w Bielsku-Białej wyprodukowano stutysięczny silnik FireFly Turbo

13 czerwca 2019 powstał stutysięczny silnik FireFly Turbo (Global Small Engine - GSE Project) wyprodukowany w fabryce silników FCA Powertrain w Bielsku-Białej - jednej z najbardziej innowacyjnych fabryk silników na świecie, która od 2012 roku jest posiadaczką Złotego Medalu World Class Manufacturing - zintegrowanej metodologii zarządzania przedsięb...

08
MAJ
2019

FCA nominuje Christiana Meunier na stanowisko Jeep Global President

Fiat Chrysler Automobiles N.V. ("FCA") (NYSE: FCAU/MTA: FCA) ogłosił dzisiaj, że Christian Meunier został mianowany na stanowisko Global President marki Jeep. Meunier zostaje również powołany do Rady Zarządzającej Firmy (GEC).

08
MAJ
2019

FCA wybiera HARMAN (Samsung) i Google Technologies do współpracy przy nowym globalnym „ekosystemie” dla samochodów

Firma Fiat Chrysler Automobiles N.V. (FCA) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ogłosiła 30 kwietnia 2019 roku, że wykorzysta technologie HARMAN (Samsung) i Google do stworzenia nowego „ekosystemu", który podniesie jakość usług połączonych dla właścicieli pojazdów FCA na całym świecie.

23
KWI
2019

Grupa FCA w Polsce po raz 20. nagrodziła studentów i doktorantów z uczelni technicznych

14 doktorantów, magistrów i inżynierów, którzy zaproponowali w swoich pracach dyplomowych najciekawsze i najbardziej innowacyjne pomysły dla przemysłu motoryzacyjnego, zostało laureatami 20. konkursu dla młodych polskich naukowców, zorganizowanego przez Grupę Fiat Chrysler Automobiles.

19
KWI
2019

Pracownikom FCA zależy na przełożeniu zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju na konkretne rezultaty

W 2018 r. FCA konsekwentnie przekładała swoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju na konkretne działania, których celem było tworzenie długofalowej wartości w sposób odpowiedzialny.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

cze
maj
kwi
mar
lut
sty
gru
lis
paz
wrz
sie
lip
2018
2017
2016
lat ubiegłych »