15 listopada 2017

Fiat głównym sponsorem Festiwalu Filmowego w Turynie

  • Trzeci rok z rzędu Fiat jest sponsorem najważniejszego festiwalu filmowego w Turynie.
  • 35. edycja Festiwalu Filmowego w Turynie (TFF) odbędzie się w dniach od 24 listopada do 2 grudnia br.
  • Organizatorzy TFF wybrali flotę dziesięciu samochodów marki Fiat, modele 500X i 500L, które będą do dyspozycji gości podczas całego okresu trwania Festiwalu.
  • Publiczność będzie miała okazję podziwiać specjalną edycję Fiata 500 upamiętniającą 60. urodziny modelu.

Marka Fiata występuje na jednym z najważniejszych międzynarodowych festiwali filmowych, który odbędzie się w Turynie dniach od 24 listopada do 2 grudnia br. Program Festiwalu, który w tym roku odbywa się po raz 35., obejmuje filmy artystyczne, retrospekcję dzieł słynnego reżysera Briana De Palmy, sekcje tematyczne i prace eksperymentalne.
Umiejętność skutecznego łączenia tradycji i innowacji oraz swobodne poruszanie się w różnorodnych tematykach i językach, to kluczowe cechy łączące Festiwal Filmowy w Turynie i Fiata, marki która może szczycić się ponad 100-letnią tradycją, ciągłym rozwojem przy zachowaniu swojej dostępności i dostosowania się do oczekiwań  wymagającej Klienteli. 

Aktorom, reżyserom i gościom festiwalowym Fiat udostępni flotę samochodów składającą się z modelu 500X, crossovera, który reprezentuje najlepsze cechy włoskiego stylu i sprzedawanego w ponad 100 krajach, oraz 500L, wyjątkowego połączenia charakteru i funkcjonalności, lidera rynku we Włoszech i Europie od chwili wprowadzenia auta na rynek.

Gama Fiata 500X oferuje dwie wyraźnie różne wersje wyposażenia, Urban i Cross, pierwsza przeznaczona jest dla miłośników życia miejskiego, druga natomiast dla pasjonatów jazdy terenowej. Obie wersje zostały ostatnio uzupełnione o szereg stylistycznych i technicznych innowacji, pozwalających im na zachowanie pozycji lidera w swoim segmencie.

By zaspokoić wszystkie potrzeby Klientów, nowy Fiat 500L występuję w wersjach o trzech różnych charakterach: Cross, Urban i Wagon (niedostępna w Polsce). Wersja Cross przeznaczona dla miłośników przygód ma wyższy o 25 mm prześwit i nowy selektor trybów jazdy.  Miejska „dusza" modelu 500L znajduje swój wyraz w wersji Urban, natomiast wersja Wagon (niedostępna w Polsce), oferowana również w konfiguracji z siedmioma siedzeniami, stanowi idealne rozwiązanie w zakresie połączenia przestrzeni i wszechstronności z niepowtarzalnością i charakterem stylu Fiata 500. Ostatnia, ale nie mniej ważna, City Cross to miejski crossover idealny, aby wyruszyć w poszukiwaniu miejskich przygód. 

Na turyńskim deptaku przy Via Verdi, goście odwiedzający Festiwal będą mogli podziwiać specjalną edycję Fiata 500 dedykowaną 60. urodzinom modelu, w mieście narodzin tej ikony marki. Ekskluzywna limitowana seria specjalna jest hołdem dla jej poprzedniczki, dzięki specjalnej charakteryzacji i nowoczesnej interpretacji elementów wyróżniających, które uczyniły ją słynną.  Seria specjalna wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem o sugestywnej nazwie Dolce Vita, w którym biały trójwarstwowy lakier w centralnej części samochodu łączy się z pastelowym lakierem w kolorze kości słoniowej na masce i słupkach drzwi.

Jest jeszcze coś więcej: z okazji kampanii uświetniającej 60. urodziny modelu, marka zrealizowała krótkometrażowy film „See You In the Future ", pierwsze przedsięwzięcie Fiata tego typu, ze zdobywcą Oskara®, Adrienem Brody. Do tej pory film został wyświetlony ponad 19 000 000 razy. Ale samochód był kojarzony także z rolami innych znanych aktorów, m.in. niezapomnianej Sophie Marceau w komedii „Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus" z 2008, w której Fiat 500 „wystąpił" w wersji 500 Pink, jednej z licznych odmian mitycznej 500. Zabytkowy model ikony Fiata można podziwiać także w obrazie Luca Bessona „Wielki Błękit" poświęconym Enzo Maiorca: wszystkie te przykłady potwierdzają silny związek marki Fiat ze światem filmu. 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki