13 kwietnia 2017

FIM Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP przybywają do Europy w towarzystwie marki Fiata Professional.

Drugi rok z rzędu, marka samochodów dostawczych Grupy FCA jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP, które dotarły właśnie do Europy po czterech pasjonujących wyścigach na innych kontynentach.
Lider klasyfikacji, ośmiokrotny Mistrz
Świata, Tony Cairoli, jest Ambasadorem samochodowej marki, która także w 2017 roku zaprezentuje ważne nowości w gamie swoich produktów.

Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP przybywają do Europy: po wyścigach na torach w Katarze, Indonezji, Argentynie i Meksyku, w niedzielę 16 kwietnia br. kierowcy będą ścigać się na torze Pietramurata w regionie Trentino. Pierwszy europejski etap zbiega się z pierwszym etapem Mistrzostw Włoch, które odbędą się 25 czerwca na torze Ottobiano (PV).
Na odnowionym torze Pietramurata, Tony Cairoli będzie bronił tytułu Mistrza. Obok niego, jak zawsze, towarzyszyć będzie model Fiat Fullback.

Ten pickup marki Fiat Professional to główny samochód oficjalnej floty Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP. Fiat Fullback jest doskonałym samochodem do celów zawodowych, który w razie potrzeby sprosta także wyzwaniom życia codziennego i będzie „kompanem" również poza pracą: jest mocny, niezawodny i może poszczycić się dużą pojemnością skrzyni ładunkowej i ładownością wynoszącą ponad tonę oraz dopuszczalną całkowitą masą zespołu pojazdów przekraczającą trzy tony. Ponadto, dzięki napędowi 4x4 oraz elektronicznemu selektorowi 4WD, może swobodnie poradzić sobie w najtrudniej dostępnych terenach i podjąć się najcięższych wyzwań, takich jak jazda terenowa z pełnym obciążeniem.

Odwaga, prędkość, determinacja i duch poświęcenia to wartości, dzięki którym Tony Cairoli zaszedł tak wysoko w swojej karierze. Wśród tych cech, które możemy podziwiać na torach wyścigowych na całym świecie, jest oczywiście także talent. Talento to również nazwa nowego modelu marki Fiat Professional, który jest ofertą na rzeczywiste potrzeby Klientów, a to dzięki bogatej ofercie, która zostanie jeszcze dodatkowo uzupełniona.
Marka Fiat Professional zajmuje już dzisiaj pozycję „full liner" i jest w stanie sprostać różnorodnym wyzwaniom rynku: jest rewelacyjnym punktem wyjścia do ciągłej ewolucji.
Nieprzypadkowo, Ambasadorem marki jest ikona włoskiego sportu i ośmiokrotny Mistrz Świata w swojej dyscyplinie, drugi w klasyfikacji po zakończeniu zeszłorocznego sezonu i lider w aktualnej klasyfikacji, którego ambicją jest stanąć na podium w tym sezonie. 

Prestiżowa współpraca między Fiat Professional a FIM Mistrzostwami Świata w Motocrossie MXGP opiera się na tych samych, autentycznych wartościach jak: pasja, determinacja i duch poświęcenia: te same wartości wyznawane są przez Tony'ego Cairoliego, biorącego udział w mistrzostwach motocrossowych zawsze z dużą wytrwałością i odwagą, które stanowią również odzwierciedlenie gotowej na wyzwania „natury" Fiat Professional. Po wielu sukcesach osiągniętych w 2016 roku i wcześniej, marka jest ciągle gotowa, by przeżyć 2017 rok pełen nowości, które dodatkowo wzbogacą gamę, podążając równolegle do świata mistrzostw motocrossowych i poszczególnych ich etapów. 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki