12 lipca 2017

Kolejny prezent urodzinowy dla Fiata 500 - milion wyświetleń filmu z udziałem Adriena Brody`ego w niespełna 24 godziny.

Dopiero pojawił się na YouTube, a już stał się hitem. „See you in the future", pierwszy krótkometrażowy film wyprodukowany z okazji 60. urodzin Fiata 500, przekroczył swój pierwszy milion wyświetleń w ciągu niespełna 24 godzin i jest dostępny pod tym linkiem.

Po nadzwyczajnym debiucie filmu, którego premierową wersję obejrzało w telewizji prawie 11 milionów Włochów, film z Adrienem Brodym pojawił się na YouTube,  przyciągając uwagę licznej publiczności.

Bohaterowie filmu, Fiat 500, ten sprzed 60 lat i ten współczesny oraz amerykański aktor, zdobywca Oskara, przedstawieni na tle Mediolanu, miasta będącego wybornym symbolem włoskiego stylu piękna, mody i wzornictwa, przedstawiają historię rozgrywającą się między przeszłością a teraźniejszością, której intrygującej zagadki nawet finał nie rozwiązuje, co jest jawą, a co jest snem.

Wielki, mały samochód marki Fiat był zawsze czymś dużo więcej niż tylko zwykłym autem i ma obecnie tysiące wielbicieli również wśród pokolenia Millennials i internautów we Włoszech i na całym świecie, stając się ikoną jeszcze bardziej globalną.

UWAGA: film będzie dostępny tylko i wyłącznie na kanałach FCA, ponieważ FCA jest wyłącznym właścicielem praw autorskich i można będzie go zobaczyć jedynie w następujących krajach: Francja, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Holandia, Szwajcaria, Luksemburg, Hiszpania, Austria, Polska i Portugalia.
Użytkownicy nie są upoważnieni do zamieszczania i/ lub udostępniania tego filmu poza kanałami FCA i/ lub w/w krajami; udostępnianie linku do filmu jest dopuszczone tylko i wyłącznie poprzez kanał YouTube Fiat.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki