15 września 2017

Noc Cudów w Salonach Fiata już 21 września 2017 r.

W dniu 21 września br. odbędzie się największa w Polsce akcja wyprzedażowa marki Fiat, zwana Nocą Cudów.Przez jeden dzień Salony marki będą czynne do północy, a wszystkie samochody zaparkowane na placach dealerskich dostępne w wyjątkowych, najniższych w tym roku cenach!
Na swoich właścicieli czeka ponad tysiąc aut zgromadzonych u dealerów, obejmujących wszystkie modele Fiata.Tradycyjnie FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o. przygotowały atrakcyjne finansowanie:
- promocyjny „Kredyt Noc Cudów" - wyjedź każdym Fiatem za 10 000 zł., a spłatę kredytu rozpocznij we wrześniu 2018 - czyli z pierwszą ratą za rok.

- oferty Leasingu 4U i 4Uplus oferowane przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.

Obsługa kredytowo-leasingowa pełniona będzie w godzinach otwarcia Salonów tj. do północy.
Szczegóły wydarzenia oraz lista samochodów dostępna jest na stronie www.NocCudow.pl.

Taka wyjątkowa noc zdarza się tylko raz w roku. 21 września br. odbędzie się największa w Polsce akcja wyprzedażowa marki Fiat, zwana Nocą Cudów. Tego dnia Salony będą czynne do północy, a wszystkie samochody zaparkowane na placach dealerskich dostępne w wyjątkowych, najniższych w tym roku cenach! Podczas Nocy Cudów nikt nie pójdzie wcześnie spać!

Nawiązując do akcji „Noc Cudów" zakończonych sukcesami w latach ubiegłych, marka Fiat przygotowała na czwartek 21.09 wyjątkową ofertę na wszystkie modele marki.
Specjalna oferta w Noc Cudów będzie znacząco lepsza w porównaniu do obecnie obowiązujących cen, co przełoży się na poprawę oferty modeli Fiata średnio o dodatkowe 6500 zł, a w przypadku poszczególnych modeli prezentuje się to następująco:

 • TIPO SEDAN - ceny niższe średnio o: 5200 zł
 • TIPO 5D - ceny niższe średnio o: 6200 zł
 • TIPO SW - ceny niższe średnio o: 8200 zł
 • 500 - ceny niższe średnio o: 5500 zł
 • 500L - ceny niższe średnio o: 7000 zł
 • 500x - ceny niższe średnio o: 8800 zł
 • DOBLO' - ceny niższe średnio o: 10 500 zł
 • PANDA - ceny niższe średnio o: 4500 zł
 • PUNTO - ceny niższe średnio o: 4500 zł
 • QUBO - ceny niższe średnio o: 7000 zł
 • 124 Spider - ceny niższe średnio o: 8000 zł

W czwartek, 21 września br., marka Fiat na polskim rynku, w 60 autoryzowanych Salonach organizuje jednodniową akcję wyprzedażową aut z placów dealerskich. Na swoich właścicieli czeka ponad tysiąc nowych Fiatów, w pełnej gamie marki, zgromadzonych u dealerów. Wśród nich znajdziemy m.in.: bijący rekordy popularności Tipo, który dostępny jest w trzech wersjach nadwozia: sedan, hatchback oraz kombi Station Wagon, ukochany samochód miejski Europejczyków - Fiat 500, rodzinny Fiat 500L czy modny crossover 500X.
Na najwyższe w tym roku rabaty mogą też liczyć Klienci zainteresowani sportowym kabrioletem 124 Spider

21 września br. aż do północy, wszystkie autoryzowane Salony we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o., będą oferować wyjątkowe, kompleksowe finansowanie: kredyt/leasing/ubezpieczenia na każdy model Fiata. Tradycyjnie już na specjalną okazję, jaką niewątpliwie jest Noc Cudów, FCA-Group Bank Polska S.A. przygotował atrakcyjne finansowanie: promocyjny „Kredyt Noc Cudów" - wyjedź każdym Fiatem za 10 000 zł. z pierwszą ratą płatną za rok. Oznacza to, że podczas „Nocy Cudów", dysponując kwotą 10 000 zł wyjedziemy z Salonu dowolnym nowym modelem Fiata a pozostała kwotę w formie niskich miesięcznych rat mamy odroczoną aż do września przyszłego roku. Oferta „Kredyt Noc Cudów" będzie ważna tylko tej jednej doby, do momentu zamknięcia punktów sprzedaży i obejmie wyłącznie samochody dostępne na placach dealerskich.
Klienci leasingowi natomiast będą mogli skorzystać z ofert Leasingu 4U i 4Uplus oferowanych przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferty leasingu skierowane są do Klientów, którzy zainteresowani są zarówno niską opłatą wstępną, jak i niskimi miesięcznymi czynszami leasingowymi. Oferta Leasingu 4Uplus zawiera wysokie wartości wykupu gwarantowanego przez dealerów sieci FCA Poland S.A. nawet do 50% (uzależnione od okresu leasingu)  

Już dziś warto zarezerwować sobie czas w czwartek, 21 września, na wizytę w najbliższym Salonie Fiata. Noc Cudów zdarza się tylko raz!
Szczegóły wydarzenia oraz lista samochodów dostępna jest na stronie www.NocCudow.pl

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki