25 stycznia 2017

Nowy, 5-drzwiowy Fiat Tipo nagrodą w konkursie Multikina.

  • FCA Poland, sprzedawca nowoczesnego Tipo dostępnego w wersjach sedan, hatchback i kombi oraz Multikino, operator 33 kin w Polsce, zapraszają widzów cykli seansów Poranki Filmowe dla dzieci oraz Teatry na Wielkim Ekranie do udziału w wyjątkowym konkursie „Fiat w Multikinie 2017".
  • Nagrodą w konkursie jest rodzinny Fiat Tipo w wersji hatchback z bogatym wyposażeniem obejmującym m.in. klimatyzację, radio Uconnect z USB, 6 poduszek powietrznych, asystenta ruszania pod górę.
  • Aby wziąć udział w konkursie i walczyć o kluczyki do kompaktowego Fiata Tipo, wystarczy przyjść na seans z cyklu Poranki Filmowe dla dzieci lub Teatry na Wielkim Ekranie między 1 lutego a 30 listopada tego roku i wypełnić ankietę, odpowiadając na zawarte w niej pytanie.
  • Wprowadzony do sprzedaży w zeszłym roku rodzinny Tipo sedan to bestsellerowy model w gamie Fiata, oferujący największą przestrzeń w kabinie i bagażową w klasie.
  • Nowa, 5-drzwiowa wersja Tipo w wersji hatchback kosztuje już od 49900 złotych.

Amatorom kina rodzinnego przybył jeszcze jeden powód do odwiedzania sieci Multikina. W dniu 1 lutego br. rusza konkurs, w którym publiczność Poranków Filmowych dla dzieci oraz Teatrów na Wielkim Ekranie może zdobyć kompaktowego, 5-drzwiowego Fiata Tipo oferującego mnóstwo przestrzeni do rodzinnych przygód.

FCA Poland, sprzedawca nowoczesnego Tipo dostępnego w wersjach sedan, hatchback i kombi oraz Multikino, operator 33 kin w Polsce, zapraszają widzów cykli seansów Poranki Filmowe dla dzieci oraz Teatry na Wielkim Ekranie do udziału w wyjątkowym konkursie „Fiat w Multikinie 2017". Aby wziąć udział w konkursie i walczyć o kluczyki do kompaktowego Fiata Tipo, wystarczy przyjść na seans z cyklu Poranki Filmowe dla dzieci lub Teatry na Wielkim Ekranie między 1 lutego a 30 listopada tego roku i wypełnić otrzymaną podczas seansu ankietę. W kuponie konkursowym należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Filmowa wycieczka pełna niespodzianek? Przedstaw nam pomysł na wymarzoną podróż w świat kina z nowym Fiatem Tipo i krótko uzasadnij swój wybór".
Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi zostanie nagrodzony nowym, 5-drzwiowym Fiatem Tipo w wersji hatchback z bogatym wyposażeniem obejmującym m.in. klimatyzację, radio Uconnect z USB, 6 poduszek powietrznych, asystenta ruszania pod górę.

Wprowadzony do sprzedaży w zeszłym roku rodzinny Tipo sedan to bestsellerowy model w gamie Fiata, oferujący największą przestrzeń w kabinie i bagażową w klasie. Ten nowoczesny kompakt zdążył już zdobyć tytuł „Autobest" w kategorii „Best Buy Car 2016", oznaczający najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów w 2016 roku i doczekać się trzech wersji nadwozia.
Tipo sedan, hatchback i kombi są dostępne w trzech wygodnych wersjach wyposażenia „Pop", „Easy" i „Lounge", obejmujących długą listę standardowych funkcji i liczne pomysłowe rozwiązania, takie jak np. innowacyjny system UConnectTM 7'' HD LIVE z 7‑calowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i ekranem dotykowym. Przyszli właściciele Tipo mają do wyboru trzy jednostki napędowe, z trzema różnymi typami zasilania i trzema rodzajami przekładniami. Gama silników Euro 6 oferuje jednostki napędowe zasilane olejem napędowym, benzyną i silniki z podwójnym zasilaniem: benzyna i LPG. Są to silniki turbodiesel 1.3 Multijet o mocy 95 KM i 1.6 Multijet o mocy 120 KM, dostępne również w wersji „eco"; benzynowy silnik 1.4 16v Fire o mocy 95 KM oraz 1.4 T-Jet o mocy 120 KM oraz 1.6 E-torQ o mocy 110 KM. Ofertę uzupełnia jednostka napędowa 1.4 T-Jet o mocy 120 KM o podwójnym zasilaniu: benzyna i LPG. Silniki te współpracują z trzema typami skrzyni biegów - z pięcioma przełożeniami dla silnika 1.3 Multijet i z sześcioma dla pozostałych silników - automatyczna z konwerterem momentu dla silnika benzynowego 1.6 i automatyczna z podwójnym sprzęgłem dla 1.6 Multijet o mocy 120 KM.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki