30 marca 2017

Premiery Alfy Romeo Stelvio i Jeepa Compassa na Poznań Motor Show 2017.

  • FCA Poland wraz z wielkopolskimi dealerami, firmami POL-CAR, AUTO-CENTRUM oraz VOYAGER CLUB, zaprasza na Poznań Motor Show 2017, które odbędą się w dniach 6-9 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  • Jedną z największych atrakcji wystawy będzie polska premiera dwóch nowości w gamie marek FCA: zachwycającego SUV-a Alfa Romeo Stelvio oraz Jeepa Compassa.
  • W gamie Alfy Romeo, premierowemu Stelvio będą towarzyszyć: piękna Giulia, wielokrotnie nagradzana Giulietta w odnowionym wydaniu oraz przyspieszający bicie serca sportowy kabriolet 4C Spider.
  • Prezentowana pełna gama Jeepa oprócz nowego Compassa obejmie także: notującego rekordową sprzedaż w Polsce kompaktowego Renegade'a, oferującego bezkompromisową jakość Cherokee, najlepszego SUV-a w historii marki - Grand Cherokee oraz ikonę marki Jeep - Wranglera.
  • Zwiedzający będą mogli przymierzyć się do kompletnej gamy Tipo oraz rodziny Fiata 500 - od bestsellerowej „500" przez nowoczesny crossover 500X po rodzinny minivan 500L.
  • Gratką będzie doskonale prowadzący się, 170-konny kabriolet Abarth 124 Spider.

FCA Poland wraz z poznańskimi dealerami zaprasza na targi Poznań Motor Show 2017, na których zaprezentuje premierowe samochody: Alfę Romeo Stelvio i Jeepa Compassa.
Na ekspozycji zorganizowanej w dniach 6-9 kwietnia w hali numer 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zwiedzający będą mogli zobaczyć łącznie 16 topowych modeli marek Fiat, Abarth oraz Alfa Romeo i Jeep.

Poznański Motor Show to największy salon samochodowy w Polsce i czwarty w Europie, z zeszłorocznym wynikiem 140 wystawców i przeszło 133 tysięcy gości. Poznań Motor Show to obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji, łączące wystawę samochodową z ekspozycjami motocyklową, caravanningową i ciężarową. Niezliczona liczba atrakcji, premier oraz wydarzeń towarzyszących obejmujących m.in. pokazy stuntu, car tunningu czy jazdę po torze off-roadowym podkreśla niepowtarzalny charakter wydarzenia. Tegoroczna edycja obejmie 13 pawilonów wypełnionych po brzegi motoryzacyjnymi nowościami.

Na tej liście atrakcji zdecydowanie wybija się stoisko FCA Poland przygotowane we współpracy z poznańskimi dealerami, firmami POL-CAR, AUTO-CENTRUM oraz VOYAGER GROUP. To właśnie tam odbędą się polskie premiery dwóch nowości w gamie marek FCA, zachwycających: SUV-a Alfa Romeo Stelvio oraz Jeepa Compass.

Alfa Romeo Stelvio to pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii marki, który zgodnie z tradycją wyróżnia się doskonałą dynamiką jazdy, jak przystało na prawdziwy sportowy samochód, dzięki optymalnemu rozkładowi mas na obie osie, najbardziej bezpośredniemu układowi kierowniczemu i wyrafinowanemu układowi zawieszenia z ekskluzywną technologią AlfaLinkTM. Ponadto, Alfa Romeo Stelvio łączy w sobie niezwykłe osiągi silnika oraz szerokie zastosowanie ultralekkich materiałów, takich jak włókno węglowe użyte w wale napędowym oraz aluminium, z którego wykonano silniki, zawieszenie, pokrywę silnika, zderzaki, drzwi i bagażnik. Ponadto, w celu zapewnienia lepszej przyczepności, Stelvio oferuje integralny napęd Alfa Romeo Q4 (na cztery koła), a dodatkowo, na zamówienie, może być wyposażony w samoblokujący mechanizm różnicowy. Samochód wyróżnia się nie tylko rewelacyjnymi osiągami i zachowaniem na drodze, lecz także sportową elegancją, komfortowym wnętrzem i innowacyjną technologią zastosowaną w celu zyskania maksymalnego bezpieczeństwa jazdy. SUV, którego nazwa pochodzi od najwyżej położonej górskiej przejezdnej przełęczy we Włoszech, jest już dostępny w trzech wersjach: Stelvio, Stelvio Super i ekskluzywnej „First Edition", a ponadto na listopadowym Salonie Samochodowym w Los Angeles została zaprezentowana również topowa Quadrifoglio.

Na Poznań Motor Show w gamie Alfy Romeo premierowemu Stelvio będą towarzyszyć piękna Giulia, dostępna w czterech kuszących wersjach: standardowej Giulia, sportowej Giulia Super oraz nowych Veloce i słynnej Quadrifoglio, z silnikami o mocach od 150 do 510 KM, wielokrotnie nagradzana Giulietta w odnowionym wydaniu oraz przyspieszający bicie serca sportowy kabriolet 4C Spider napędzany wykonanym w całości z aluminium silnikiem o mocy 240 KM.

Jeep Compass uzupełnia gamę Jeepa w segmencie SUV. Dzięki połączeniu wielu atrybutów, takich jak najlepsze w klasie, typowe dla tej legendarnej marki, sprawdzone systemy napędu 4x4, zaawansowane, ekonomiczne układy napędowe, prestiżowy design, doskonała dynamika prowadzenia, swoboda podróżowania poza drogami asfaltowymi oraz bogata oferta systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii, nowy Compass poszerzy globalny zasięg marki. Wyposażony w odnowiony grill, wysublimowane wykończenie i nowy kształt nadkoli, dwupanelowe panoramiczne okno dachowe, obszytą skórą wielofunkcyjną kierownicę i profilowane fotele oferuje kierowcy dostęp do nowych technologii, m.in. systemu UConnect 8.4 NAV nowej generacji i 7-calowego, kolorowego wyświetlacza TFT. Auto będzie oferowane z 17 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru w ponad 100 krajach - najpierw w Ameryce Północnej, a w drugiej połowie tego roku również w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Na Poznań Motor Show 2017 zostanie zaprezentowana pełna gama Jeepa, obejmująca oprócz nowego Compassa, również notującego rekordową sprzedaż w Polsce kompaktowego Renegade'a, oferującego bezkompromisową jakość Cherokee, najlepszego SUV-a w historii marki Grand Cherokee oraz ikonę marki Jeep - Wranglera.

Dodatkowo, zwiedzający będą mogli przymierzyć się do kompletnej gamy Tipo, obejmującej dziś już trzy wersje - sedan, hatchback oraz Station Wagon - oferujące najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku i jedne z największych powierzchni bagażników w swoich klasach. Na stoisku zostanie również zaprezentowana rodzina Fiata 500 - od bestsellerowej, kultowej „500" przez nowoczesny, stylowy crossover 500X po wygodny, rodzinny minivan 500L. Gratką będzie doskonale prowadzący się, 170-konny kabriolet Abarth 124 Spider.

Szczegóły dotyczące Moto Show Poznań 2017 znajdują się na stronie www.motorshow.pl.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki