08 września 2017

Ruszają zamówienia na nowego Fiata Tipo S-Design.

  • Doskonała równowaga między miejskim sportowym charakterem a stylem.
  • Standardowe wyposażenie obejmuje system UConnectTM LIVE z 7-calowym ekranem nowej generacji z aplikacjami Uconnect oraz obsługą Apple Car Play i Android Auto.
  • Tipo S-Design dostępny w wersji 5-drzwiowej i kombi, oferuje reflektory biksenonowe, elementy wykończenia w kolorze "Piano Black", nowy kolor nadwozia Szary Street i ekskluzywne 18-calowe felgi.
  • Tipo S-Design dostępny jest z silnikami benzynowymi, Diesla oraz w wersji z fabryczną instalacją dwupaliwową benzyna - LPG, wszystkie o mocy 120 KM, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Po wprowadzeniu na rynek wersji 500X,  rodzina S-design  powiększa się, obejmując teraz gamę Tipo. Ruszają zamówienia na Fiata Tipo S-Design, samochód przeznaczony dla kierowców poszukujących stylu i zawartości, wyróżniający się nowoczesną, dynamiczną i indywidualną osobowością, który został zaprezentowany podczas ostatniego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Dostępny w wersjach 5-drzwiowej i kombi, nowy model S-Design odznacza się odważną osobowością, która odzwierciedla jego młodzieńczego ducha dedykowanego aktywnym klientom. Wszystko to nie zapominając o cechach, które przesądziły o sukcesie Tipo: przestronność, funkcjonalność i elastyczność.

Nowy Fiat Tipo S-Design wprowadza nową kolorystykę nadwozia szary Street stworzoną, aby uzupełnić  dynamiczny charakter rodziny Tipo. Model jest również dostępny w kolorze czarnym Cinema Black, czerwonym Amore Red, biały Gelato White i szarym Colosseo Grey. Ponadto, nowa wersja jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki charakterystycznemu, szerokiemu grillowi rozszerzającemu się poziomo z elementami wykończenia Piano Black, które nadają mu bardziej agresywny wygląd. Wyposażenie to obejmuje także reflektory bi-ksenonowe.  Pojawiające się po raz pierwszy w rodzinie Tipo, reflektory bi-ksenonowe zapewniają o 30% lepsze doświetlenie w porównaniu ze standardowymi reflektorami. Elementy kolorystyczne Piano Black pojawiają się na dynamicznych wlotach powietrza i obudowie lusterek zewnętrznych.  Niezwykłą dynamikę nadają nowe 18" obręcze kół z diamentowym wykończeniem; wyposażenie uzupełniają szyby tylne przyciemniane i eleganckie detale, takie jak klamki drzwi polakierowane w kolorze nadwozia.

We wnętrzu fotele pokryte materiałowo-skórzaną tapicerką z eleganckim wykończeniem podkreślają charakter i styl samochodu. Podwójne przeszycia foteli ze skóry łączonej z materiałem doskonale pasują do przeszyć zdobiących kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów pokrytych skórą. Deska rozdzielcza wyróżnia się elementami kolorystycznymi Piano Black i szerokim pasem w szarym kolorze przebiegającym na całej szerokości kabiny. Wyróżniające akcenty kolorystyczne widoczne są także na tunelu centralnym oraz panelach drzwi.

Oprócz licznych elementów podkreślających styl, nowa wersja Fiata Tipo wykorzystuje najlepsze technologie, takie jak UconnectTM 7" HD LIVE nowej generacji - będący standardem w całej gamie S-Design - z 7" pojemnościowym ekranem dotykowym wykorzystującym funkcje "szczypania i przesuwania", takie jak w nowoczesnym tablecie. W standardzie w Tipo S-Design jest również UConnect Link, Apple CarPlay i Android AutoTM, umożliwiającymi kierowcy korzystanie w samochodzie ze swojego smartphone'a w sposób najbardziej intuicyjny i bezpieczny. Apple CarPlay / Android Auto doskonale łączy smartphone'a z wyświetlaczem i wbudowanym sterowaniem w samochodzie.  Teraz użytkownicy mogą wykonywać połączenia telefoniczne, mieć dostęp do ulubionej muzyki, wysyłać i odbierać SMS-y, uzyskiwać wskazówki dostosowane do warunków ruchu drogowego i wiele innych, pozwalając jednakże kierowcy pozostać skupionym na prowadzeniu samochodu.

Oprócz świetnego wyglądu i licznych elementów wyposażenia, Fiat Tipo S-Design oferuje również najlepsze silniki dostępne w segmencie: benzynowy silnik 1.4 T-Jet o mocy 120 KM, wydajny silnik dwupaliwowy benzyna - LPG 1.4 T-jet o mocy 120 KM i cieszący się ogromnym powodzeniem silnik 1,6 Multijet o mocy 120 KM w połączeniu z manualną lub automatyczną DCT skrzynią biegów.

CENNIK Fiata Tipo w wersji S-Design prezentuje poniższa tabela.
Szczegółowe cenniki rodziny Tipo wraz z siatką wyposażenia dostępne do pobrania (pdf) na cenniki.fiat.pl

TIPO HATCHBACK

CENA CENNIKOWA

CENA PROMOCYJNA

TIPO 1.4 16v T-Jet 120 KM S-DESIGN

75 500 zł

72 400 zł

TIPO 1.4 16v T-Jet 120 KM LPG S-DESIGN

79 000 zł

75 900 zł

TIPO 1.6 MultiJet 16v 120 KM S-DESIGN

83 500 zł

80 400 zł

TIPO 1.6 MultiJet 16v 120 KM DDCT S-DESIGN

89 500 zł

86 400 zł
TIPO STATION WAGON

CENA CENNIKOWA

CENA PROMOCYJNA

TIPO SW 1.4 16v T-Jet 120 KM S-DESIGN

79 000 zł

75 900 zł

TIPO SW 1.4 16v T-Jet 120 KM LPG S-DESIGN

82 500 zł

79 400 zł

TIPO SW 1.6 MultiJet 16v 120 KM S-DESIGN

87 000 zł

83 900 zł

TIPO SW 1.6 MultiJet 16v 120 KM DDCT S-DESIGN

93 000 zł

89 900 zł

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki


Linki